28.1.2013

קמפאי סטריט ווק

28 ינואר, 2013
מרכז ביג, באר שבע

כמעט חודש עבר מאז הפוסט האחרון - ואיתו גם כל חודש ינואר שעף לו בצורה מטרידה. שגרת המבחנים החלה לה לצער ו\או לשמחת הכלל, מה שאומר הרבה שיט תעשייתי בתור מזון (לא אוכל. מזון.) מפיצות קפואות עמוסות באבקת חלב, לנקניקיות מלאות ציפורני ארמדיל ובורקסים רוויי פלאק טרשתי. הורדתי לכם את התיאבון? לא נורא, תכף הוא יעלה חזרה.

יצא והמבחן הראשון שלי הסמסטר היה בקורס לא שגרתי בעליל - מינוי בתזמורת. יש דברים כאלה, במיוחד כאן. צהרי המבחן הגיעו והחלטה נועזת ללכת ולאכול בחוץ (בחברת חומר הלימוד, אובוויאוסלי) קרמה עור וגידים והפכה לממשית - בדמות המסעדה המהירה שבכותרת שם למעלה - קמפאי סטריק ווק (או בשפה המדוברת - קמפאי אקספרס). בדומה לאקספרסים האחרים שמופיעים ברחבי הייקום כמו תינוקות אחרי מלחמה, האקספרס המדוברת כאן היא אחותה הקטנה והצעירה של קמפאי, שהפכה לשם דבר בבאר שבע בתור אחת המסעדות היותר טובות בעיר בשנים האחרונות, אחרי פתיחה מג'עג'עת.  

תל אביב, נא להכיר

אז האקפסרס החדשה נבחרה לביקור גם בגלל היותה חדשה וזולה ביחס לאחות הרצינית יותר, אבל בעיקר כי בחודשים הקרובים הולך להפתח סניף ראשון של הרשת (או מה שעתיד להיות רשת) מחוץ לבאר שבע - בתל אביב המלבלבת - וחשבתי שכדאי להכין אתכם למה שעתיד לבוא, במיוחד בהתחשב בעובדה שרובכם, קוראים ערמומיים, גרים בעיר הגדולה.
צ'ופ צ'ופ. בקטע טוב
אנשים על גבי אנשים על גבי טבחים
צ'או צ'או רייס היתה המנה שהפלתי לחיקי, כשהאורז ניצח בנוקאאוט גדול בהחלטה מול הנודלס היריבים בתפריט (סתם שתדעו, אם עוד לא ציינתי את זה: אורז > כל דבר אחר). המחירים הגיוניים מאוד ביחס לגודל המנות - שהיו משביעות גור צעיר של ביגפוט שעיר. אח, אם רק היה אפשר למצוא כאלה כאן.

כמה דקות של המתנה (ארבע מנות הוזמנו בסך הכל) בשדרת האוכל עברו ביעף ונקראנו לדגל - קערות ענק ממתינות בחום על הדלפק, רק שיבואו לגאול אותן מהמסה המהבילה שבתוכן. יצא לי אייל שני.
מה הבעיה? ידוע שדרוש יחס של קיסם וחצי לאדם
נתפקס על מה שבאמת חשוב
האורז - בובה. לא ציפיתי לזה. מנה לעניין ולפנים, אם תרצו. טעמים מדויקים, לא ספוג נוזלים, לא יבש וחריף בדיוק ברמה שחובבי חריף יאהבו. אני בחרתי להוסיף עוף - וגם הוא היה די טוב חוץ ממעידה או שתיים של חתיכה סוררת ומסטיקית מדי. הרכיבים טריים, ההקפצה מתוזמנת וככל הנראה, חלופת הלקוחות הגדולה עושה חסד גדול לרכיבים שלא מתחמצנים או סתם נהיים ג'יפה.
קרוב לכם מדי? ת.
 באמת שהשתמשתי בצ'ופסטיקס. כמעט כל הזמן
סיכום? סיכום. תמורת פחות מארבעים שקלי כסף אפשר לקבל מנת ענק שתשביע אדם בריא ואדם חולה ביחד, בקלות, שירות אדיב וחברותי, זמן המתנה קצרצר ורכיבים טריים וטובים. תזכרו איפה קראתם עליה לפני שכולם שמעו, אה? רק נשאר לקוות שכשתהפוך לרשת ותגיע למרכז, תצליח קמפאי אקספרס לעמוד בסטנדרטים לאורך זמן - אחרת היא תבלע חיש מהר בין הררי המסעדות הדומות לה בתל אביב.

בברכת 'נפגש כשיעבור זעם', תקופת מבחנים מוצלחת לנבחנים, וחודשיים רגילים לשאר. אה, ושתהיה כבר ממשלה הגיונית, כן? כפיים.
ביוש.

3 תגובות:

 1. חחחחחח אין הרכגת אותי עם הקיסמי שיניים!

  השבמחק
 2. היכן יפתח סניף בתל-אביב?
  נשמע לא רע בכלל, למרות שיש לנו כאן כבר באמת מספיק מסעדות בסגנון

  השבמחק
 3. הסניף ייפתח, לפי השמועה, במתחם שרונה ליד הקריה..

  השבמחק